Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » Вирішено долю коштів  «митного експеримента». 50% від перевиконання плану митницею лишається в області

Вирішено долю коштів  «митного експеримента». 50% від перевиконання плану митницею лишається в області

Вирішено долю коштів  «митного експеримента». 50% від перевиконання плану митницею лишається в області, і ці кошти будуть направлені на ремонт доріг. Їх перелік затверджено, інформація є на сайті Служби автомобільних доріг у області. Тепер є можливість використати реальні кошти.
Володимир Гузема, начальник Служби автомобільних доріг в області: «В переліку вказана сума — 392 мільйони. Це та сума, яка була згідно нашої обласної програми. Зараз вноситься 125 — це згідно тих надходжень, які ми маємо в цьому році. Тому що 400 мільйонів формувалося по минулорічним надходженням. Цей рік ми не знаємо, яким буде. На даний час ми маємо біля 50 мільйонів чисто перевиконання. Яка сума буде наприкінці року, я не можу сказать. По процедурі «Прозорро» у нас є певний час, мінімальна процедура — це півтора місяці, я рахую, десь в кінці червня ми маємо заключити договора і приступити до виконання робіт».