Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » З 2018-го дорогами місцевого значення опікуватиметься обласна влада

З 2018-го дорогами місцевого значення опікуватиметься обласна влада

 

З 2018-го року дороги місцевого значення перейдуть на баланс облдержадміністрацій. Дорогами загальнодержавного та міжнародного значення опікуватиметься Укравтодор.

Обласна Служба автомобільних доріг повідомила, по Чернігівській області чотири тисячі сімсот кілометрів буде під орудою обласної адміністрації. Укравтодору залишаться близько 3-х тисяч кілометрів.

З початку наступного року запрацює Державний дорожній фонд, з якого і надходитиме фінансування на ремонт та утримання місцевих автошляхів. За попередніми розрахунками, до Чернігівської області надійде близько 460 мільйонів гривень.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг Чернігівської області, інвентаризацію доріг на сьогодні проведено. Наскільки регіону потрібні кошти на їх ремонт, ще у вересні під час зустрічі з міністром інфраструктури прокоментував голова облдержадміністрації Валерій Куліч.

Валерій Куліч, голова облдержадміністраці: «Сподіваємось, що якраз ті кошти, які будуть передбачені на наступний рік в Дорожньому фонді, дозволять покращити стан доріг». 0601

Володимир Омелян, міністр інфраструктури України: «Кожна область, включаючи Чернігівську, буде мати гарантоване джерело фінансування. Себто вони можуть чітко спланувати свій ресурс на цілий рік наперед. Зрозуміти, які обсяги доріг можуть виконуватись стовідсотково».

Загалом розмір Державного дорожнього Фонду на наступний рік становитиме понад 32 мільярди гривень. Це удвічі більше, аніж виділено з бюджету у 2017 році.