УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ЗА ТИЖДЕНЬ НЕГОДИ В ОБЛАСТІ ВИПАЛО БЛИЗЬКО МЕТРА СНІГУ

ЗА ТИЖДЕНЬ НЕГОДИ В ОБЛАСТІ ВИПАЛО БЛИЗЬКО МЕТРА СНІГУ

За тиждень негоди в області випало близько метра  снігу. Після циклону з рясними опадами відразу вдарив сильний холод. У ніч з 15 на 16 лютого зафіксовано -17...-21 морозу.

Для ліквідації наслідків негоди впродовж минулої доби на дорогах області працювало 82 одиниці спецтехніки та 89 робітників підрядних організацій. Уночі до 6 ранку 16 лютого працювали 38 механізмів та 44 чоловіки.

До прибирання снігу залучено і важку дорожню техніку, у тому числі гусеничну, грейдери та ротори. За допомогою таких серйозних механізмів учора було ліквідовано снігові перемети на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка.

Продовжуємо роботу у цілодобовому режимі. Усього до протидії негоді залучено 117 одиниць спецтехніки.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах області та отримання інформації про стан проїзду працює цілодобова гаряча лінія диспетчерської Служби автомобільних доріг у Чернігівській області за телефонами: +38(0462)661893, +380952714374.

Водії, раціонально оцінюйте обстановку на дорозі. Обирайте безпечну швидкість, тримайте дистанцію, не робіть небезпечних маневрів. За вкрай складних метеоумов краще утриматися від поїздок на далекі відстані.

Враховуйте, що провести обробку покриття одномоментно за несприятливої дорожньої обстановки неможливо. Треба час, аби техніка всюди доїхала. А після обробки покриття - щоб протиожеледна суміш спрацювала. Будь ласка, надавайте перевагу у русі дорожній техніці.