УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ЗАВЕРШУЄМО РОБОТИ НА ПІДХОДАХ ДО МОСТУ ЧЕРЕЗ УДАЙ БІЛЯ МАНЖОСІВКИ

ЗАВЕРШУЄМО РОБОТИ НА ПІДХОДАХ ДО МОСТУ ЧЕРЕЗ УДАЙ БІЛЯ МАНЖОСІВКИ

На фінішній прямій реконструкція мосту через річку Удай поблизу с. Манжосівка Сухополов’янської ОТГ на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Саму штучну споруду оновили у минулому році. Цьогоріч проводимо підмостові роботи та ремонт підходів до мосту. Наразі ці роботи на завершальному етапі. Ще залишається організація водовідведення. Згодом реконструйований міст введемо в експлуатацію.

Міст через річку Удай біля Манжосівки - один із п'яти, де зараз проводять роботи з реконструкції на автомобільній дорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка (три мости через р. Удай, міст через р. Лисогір, шляхопровід через залізницю біля м. Прилуки). Збудований у 1977 році з попередньонапруженого залізобетону, довжина - 70,5 метрів.

В процесі реконструкції мостову споруду оновили повністю, відповідно до сучасних норм навантаження та безпеки дорожнього руху. Підрядна організація - ТОВ "Синегія-Міст".

У 2021 році у Чернігівській області розгортаємо масштабні роботи з капітального ремонту на автомобільній дорозі національного значення Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Поступово оновити плануємо усю ділянку траси по території області. Це 143 км. На весь ремонт вже є проектно-кошторисна документація та були оголошені тендери на визначення виконавців робіт. Частина об'єктів вже у роботі.

Наразі на капітальному ремонті траси Н-07 задіяні підрядні організації: ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада", ТОВ "ШБУ-77", ТОВ "ДС Пром Груп", на мостах працює ТОВ "Синергія-Міст".

В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення, 9 мостів оновити капітально і 5 мостів реконструювати.