Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

експлуатаційне утримання

 • 10.06.2019
  ЧИСТО ТАМ, ДЕ НЕ СМІТЯТЬ! ПРО ЧЕРГОВИЙ СПІЛЬНИЙ РЕЙД ДОРОЖНИКІВ, ЕКОЛОГІВ ТА ПОЛІЦІЇ<br />

  ЧИСТО ТАМ, ДЕ НЕ СМІТЯТЬ! ПРО ЧЕРГОВИЙ СПІЛЬНИЙ РЕЙД ДОРОЖНИКІВ, ЕКОЛОГІВ ТА ПОЛІЦІЇ

  Продовжуємо боротьбу зі стихійним засміченням зупинкових комплексів на автодорогах Чернігівщини. Аби спіймати на гарячому, тих, хто влаштовує полігони відходів, представники Служби автодоріг спільно з екологами та поліцією знову вийшли на рейд. Чатували на порушників ввечері 9 червня на зупинці «Дніпровське» на дорозі Р-56 «Чернігів-Пакуль-КПП «Славутич»-Чорнобиль» та 10 червня зранку на зупинці «Сокирин» на дорозі М-01 «Київ-Чернігів-Нові Яриловичі». За недотримання вимог Закону України «Про відходи» на порушників складено протоколи про адміністративне правопорушення. За недобросовісне ставлення до навколишнього середовища та дорожнього господарства вони відповідатимуть копійкою. За статтею 82 Кодексу України про адміністративні порушення, - на суму 1360 грн.

 • 5.06.2019
  ТРИВАЮТЬ РОБОТИ ПО ЗАМІНІ ТА ВСТАНОВЛЕННЮ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ

  ТРИВАЮТЬ РОБОТИ ПО ЗАМІНІ ТА ВСТАНОВЛЕННЮ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ

  На автомобільних дорогах Чернігівської області тривають роботи по встановленню та заміні дорожніх знаків. Дорожні знаки є важливим елементом регулювання дорожнього руху. Це стандартизований графічний малюнок, що встановлюється вкрай дороги для повідомлення визначеної інформації учасникам дорожнього руху. Дорожні знаки України  регулюються поєднанням норм, встановлених Віденською конвенцією про дорожні знаки й сигнали, Європейського Союзу та Міністерства інфраструктури України. Є сім категорій знаків: попереджувальні, заборонні, наказові, інформаційно-вказівні, знаки пріоритету, знаки сервісу, додаткові.

 • 4.06.2019
  ХТО Ж ЗАСМІЧУЄ ЗУПИНКОВІ КОМПЛЕКСИ? ДОРОЖНИКИ СПІЛЬНО З ЕКОЛОГАМИ ТА ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД

  ХТО Ж ЗАСМІЧУЄ ЗУПИНКОВІ КОМПЛЕКСИ? ДОРОЖНИКИ СПІЛЬНО З ЕКОЛОГАМИ ТА ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД

  2 та 3 червня 2019 року представники Служби автомобільних доріг у Чернігівській області спільно зі спеціалістами Державної екологічної інспекції у Чернігівській області та пр Головного управління національної поліції в Чернігівській області здійснили рейд по контролю дотримання вимог природоохоронного законодавства при поводженні з відходами в смугах відводу автомобільних доріг. Під час проведення перевірки на автомобільній дорозі загального користування державного значення Р-56 «Чернігів-Пакуль-Славутич-Чорнобиль», на зупинці громадського транспорту «Дніпровське» (45-й км) виявлено факт несанкціонованого розміщення побутових відходів громадянами міста Чернігова. Порушника, якого спіймали "на гарячому" 2 червня, притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 82 КУпАП на суму 1360 грн.

 • 20.04.2019
  ВЕСНЯНА ТОЛОКА НА ЧЕСТЬ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗЕМЛІ

  ВЕСНЯНА ТОЛОКА НА ЧЕСТЬ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗЕМЛІ

  У квітні весь цивілізований світ відзначає День Землі - загальнолюдське символічне свято любові та турботи про навколишнє середовище. До ЕКО-руху долучилися і працівники Служби автомобільних доріг у Чернігівській області. Наш колектив зібрався, аби прибрати з узбіч сміття на об'їзній Чернігова (ділянка автодороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі).

 • 12.03.2019
  ВОДІЇ ВАНТАЖІВОК ПРОДОВЖУЮТЬ ІГНОРУВАТИ 12-ТОННЕ ОБМЕЖЕННЯ НА АВТОДОРОЗІ Т-25-21 СОСНИЦЯ-ШАПОВАЛІВКА-М-02

  ВОДІЇ ВАНТАЖІВОК ПРОДОВЖУЮТЬ ІГНОРУВАТИ 12-ТОННЕ ОБМЕЖЕННЯ НА АВТОДОРОЗІ Т-25-21 СОСНИЦЯ-ШАПОВАЛІВКА-М-02

  Водії вантажного транспорту і досі ігнорують обмеження проїзду дорогою Т-25-21 Сосниця-Шаповалівка-М-02. Автошлях територіального значення проходить через Сосницьку та Височанську ОТГ, має протяжність 34,7 км, закінчується на перехресті з автомобільною дорогою М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ. Попри 12-тонну заборону, вантажний транспорт регулярно йде транзитом через село Високе та смт Сосниця. На жаль, не звертаючи увагу на попереджувальні знаки, або ж просто ігноруючи зазначені на них вимоги, недобросовісні водії вантажного транспорту створюють потенційно аварійну обстановку, а також продовжують руйнувати дорожнє покриття. Нарікають на вантажівки, що йдуть "під вікнами", і місцеві жителі.

 • 28.02.2019
  ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ З ЯМКОВОГО РЕМОНТУ

  ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ З ЯМКОВОГО РЕМОНТУ

  Сьогодні керівництво Служби автомобільних доріг у Чернігівській області зустрілося з представниками підрядних організацій, задіяними до виконання робіт з експлуатаційного утримання автошляхів державного значення. Головне питання на порядку денному - організація проведення робіт з ямкового ремонту дорожнього покриття після зимового періоду. Це і визначення наявних технічних можливостей підрядників, і запуск асфальтобетонних заводів, і питання логістики - доставка асфальтової суміші до місць проведення ремонтів, побудова оптимальних маршрутів транспортування. А також організація контролю за якістю виконаних робіт.

 • 28.02.2019
  ПЛАНИ ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЙНОЇ ЯМКОВОСТІ НА 28 ЛЮТОГО

  ПЛАНИ ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЙНОЇ ЯМКОВОСТІ НА 28 ЛЮТОГО

  В межах Чернігівської області 28 лютого ремонтні роботи по ліквідації аварійних вибоїн планується проводити на наступних автошляхах державного значення:

 • 27.02.2019
  ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОГОДНІ УМОВИ ТА СТАН ПРОЇЗДУ 27 ЛЮТОГО

  ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОГОДНІ УМОВИ ТА СТАН ПРОЇЗДУ 27 ЛЮТОГО

  Протягом минулої доби на території Чернігівської області спостерігались вдень опади у вигляді мокрого снігу з дощем, на дорогах місцями ожеледиця, температура протягом доби від 3º морозу до 2º тепла. Для забезпечення проїзду дорогами державного значення вдень 26 лютого працювало 7 одиниць спецтехніки та 10 чоловік від ДП "Чернігівський облавтодор". На окремих ділянках виконувались роботи з обробки покриття протиожеледними сумішами, було використано 10 тонн технічної солі. На 27 лютого по Чернігівській області очікується хмарна погода з проясненнями, вдень без опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північний 5-10 м/с. Температура протягом доби від 3º морозу до 2º тепла. Прогноз на 28 лютого - хмарна погода з проясненнями, місцями невеликі опади. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень 1-6º тепла.

 • 26.02.2019
  26 ЛЮТОГО НА ЧЕРНІГІВЩИНІ СНІГ З ДОЩЕМ

  26 ЛЮТОГО НА ЧЕРНІГІВЩИНІ СНІГ З ДОЩЕМ

  За даними обласного гідрометцентру 26 лютого у Чернігівській області очікується хмарна погода з проясненнями, вдень мокрий сніг з дощем, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень від 1º морозу до 4º тепла. По м. Чернігову -хмарна погода з проясненнями, вдень мокрий сніг з дощем, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура вночі від 1º морозу до 1º тепла, вдень 2-4º тепла. 27 лютого вночі місцями невеликий сніг, в решту часу без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північний з переходом на південно-західний 7-12 м/с. Температура вночі 0-5º морозу, вдень 27 лютого від 2º морозу до 3º тепла.

 • 25.02.2019
  ТРИВАЮТЬ АВАРІЙНІ РЕМОНТНІ РОБОТИ НА АВТОМОБІЛЬНІЙ ДОРОЗІ М-01 КИЇВ-ЧЕРНІГІВ-НОВІ ЯРИЛОВИЧІ

  ТРИВАЮТЬ АВАРІЙНІ РЕМОНТНІ РОБОТИ НА АВТОМОБІЛЬНІЙ ДОРОЗІ М-01 КИЇВ-ЧЕРНІГІВ-НОВІ ЯРИЛОВИЧІ

  З настанням сприятливих погодних умов продовжуються роботи з ліквідації аварійної ямковості. У першу чергу, основна увага головним магістралям області. Це дороги міжнародного значення М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі та М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ. За більш холодних погодних умов дорожники працюють із холодним асфальтобетоном або ж методом просочення. Сьогодні, 25 лютого, плюсова температура дозволяє проводити аварійні роботи з гарячою асфальтобетонною сумішшю. Бригади працюють в Козелецькому районі на автомобільній дорозі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі. Фото - виконання робіт з аварійного ремонту у населеному пункті Сираї. Рухається бригада в сторону Єркова.