Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

громадське обговорення

 • 3.09.2019
  І ЗНОВУ ПРО ВАНДАЛІВ НА ДОРОЗІ...

  І ЗНОВУ ПРО ВАНДАЛІВ НА ДОРОЗІ...

  Цинічний випадок вандалізму стався на щойно відремонтованій ділянці дороги міжнародного значення М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі біля транспортної розв'язки з дорогою Р-56 (Чернігів-Чорнобиль). Зловмисники вкрали нове металеве бар'єрне огородження, що розділяє транспортні потоки лівого і правого проїзду. Так у невідомому напрямку зникла кількаметрова балка з оцинкованої сталі. Нахабність вандалів вражає. Зовсім не цуралися людяного місця, де поруч шиномонтаж, АЗС, готель та майданчик для відстою далекобійників. 

 • 4.06.2019
  ХТО Ж ЗАСМІЧУЄ ЗУПИНКОВІ КОМПЛЕКСИ? ДОРОЖНИКИ СПІЛЬНО З ЕКОЛОГАМИ ТА ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД

  ХТО Ж ЗАСМІЧУЄ ЗУПИНКОВІ КОМПЛЕКСИ? ДОРОЖНИКИ СПІЛЬНО З ЕКОЛОГАМИ ТА ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД

  2 та 3 червня 2019 року представники Служби автомобільних доріг у Чернігівській області спільно зі спеціалістами Державної екологічної інспекції у Чернігівській області та пр Головного управління національної поліції в Чернігівській області здійснили рейд по контролю дотримання вимог природоохоронного законодавства при поводженні з відходами в смугах відводу автомобільних доріг. Під час проведення перевірки на автомобільній дорозі загального користування державного значення Р-56 «Чернігів-Пакуль-Славутич-Чорнобиль», на зупинці громадського транспорту «Дніпровське» (45-й км) виявлено факт несанкціонованого розміщення побутових відходів громадянами міста Чернігова. Порушника, якого спіймали "на гарячому" 2 червня, притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 82 КУпАП на суму 1360 грн.

 • 25.01.2019
  ДОРОЖНИКИ ГОТУЮТЬ МАРШРУТИ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

  ДОРОЖНИКИ ГОТУЮТЬ МАРШРУТИ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

  29 січня на Чернігівщині відзначатимуть річницю бою українських вояків проти більшовицької армії на станції Крути. 101 рік тому, після створення Української Народної Республіки тут, на залізничній станції Крути, що на Борзнянщині, понад півтисячі українських студентів, захищаючи Київ, вступили у нерівний бій з більшовиками. Молодиків, полеглих тоді у нерівному бою із вдесятеро більшою армією більшовиків, нині називають "Першими кіборгами". Цьогоріч знову українці зберуться на Чернігівщині на станції Крути, аби молебнем вшанувати пам'ять борців за незалежність нашої країни.

 • 22.10.2018
  ПРО «ФАХОВІСТЬ» ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ

  ПРО «ФАХОВІСТЬ» ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ

  До уваги представників громадськості  та ЗМІ! Ми цінуємо роботу громадських організацій, що допомагають нам контролювати виконувані підрядними організаціями на дорогах області ремонти. Але останнім часом соцмережі заполонили пости від псевдо-експертів дорожньої галузі, які за грантові кошти замість конструктивної роботи та спільної праці, виїжджають на дороги, порушуючи елементарні правила безпеки як власної, так і водіїв.

 • 9.10.2017
  Громадські слухання 09 жовтня 2017 року об 11-00 годині <br />

  Громадські слухання 09 жовтня 2017 року об 11-00 годині

  09 жовтня 2017 року об 11-00 годині в приміщенні сільського клубу с.Великі Осняки Ріпкинського району проводяться громадські слухання щодо розгляду проектних рішень на об’єкт: «Капітальний ремонт міжнародної автомобільної дороги державного   значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі (на м. Гомель)  на ділянці км 163+000 – км 177+915, Чернігівська область» (ділянка, яка проходить по с.Великі Осняки).

 • 22.09.2017

  Проведення громадських слухань 27 вересня 2017 року

  Служба автомобільних доріг в Чернігівській області повідомляє про проведення 27 вересня 2017 року громадських слухань в приміщенні сільського клубу, який знаходиться за адресою: Чернігівський район, с.Рівнопілля, вул.Перемоги, 11  з обговорення питання щодо розгляду проектних рішень на об’єкт:

 • 13.07.2017
   Громадські слухання

  Громадські слухання

  Служба автомобільних доріг в Чернігівській області повідомляє про проведення 20 липня 2017 року громадських слухань в приміщенні, в якому раніше знаходилась Краснянська сільська рада, з обговорення питання щодо розгляду проектних рішень на об’єкт:

 • 13.07.2017
  Громадські слухання

  Громадські слухання

  Служба автомобільних доріг в Чернігівській області повідомляє про проведення 19 липня 2017 року громадських слухань в приміщенні Іванівської сільської ради з обговорення питання щодо розгляду проектних рішень на об’єкти: